
|
|
#1 |
|
Избранный
|
У цьому році погода просто не передбачувана то дощ, то спека, а потім холод. Загалом ми для дачі вирішили взяти електрообігрівач. Так як діти маленькі і ночі холодні, сиро в будинку, обогревтаель виправив нам це. Взяли ось elektroprostynya.com.ua/ua/obogrevateli тут. Маг*****м задоволені, кому актуально раджу.
|
|
|
|
![]() |
| Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1) | |
|
|