
|
|
#1 |
|
Профи
|
Друзі, порадьте, чи варто обирати підготовку до НМТ у форматі онлайн-занять? Чи не бракує живого спілкування з викладачем, як у класичних заняттях?
|
|
|
|
|
|
#2 |
|
Профи
|
Я довго вагався, чи варто обирати онлайн-формат підготовки до НМТ, але центр онлайн навчання AP Education ap.education/ здивував! Унікальна методика занять з викладачем дає відчуття особистого контакту, тому зовсім не відчуваєш, що навчаєшся дистанційно. До того ж, заняття проходять у зручний час і доступні записи уроків, що особливо допомагає, коли треба повернутися до матеріалу.
|
|
|
|
![]() |
| Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1) | |
|
|