Війна зацементувала монополію і неефективність залізниці, ? GMK Center
Війна стала чинником, який дозволив зберегти монопольну та неефективну структуру "Укрзалізниці" замість проведення необхідної демонополізації та реформи управління. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на заяву директора аналітичного центру GMK Center Станіслава Зінченка. Зінченко зазначив, що ще до війни всі експерти обговорювали розділення "Укрзалізниці" на кілька окремих структур – вантажного, пасажирського оператора та інфраструктурну компанію. […]
kyivweekly.com/economics/vijna-zacementuvala-monopoliyu-i-neefektivnist-zaliznici-gmk-center/]Читать новость...
|