Відключення у Києві: у ДТЕК заявили про аварію на високовольтних лініях
Через аварію на високовольтних лініях у Києві відбулися відключення світла в Печерському, Голосіївському та Шевченківському районах. Енергетики ДТЕК вже працюють над відновленням електропостачання. Через аварію на високовольтних лініях відбулися відключення в трьох районах столиці, передає УНН із посиланням на ДТЕК. Київ: через аварію на високовольтних лініях відбулися відключення в Печерському, Голосіївському та Шевченківському районах – […]
Источник: mistokyiv.com/kyiv/vidklyuchennya-u-kiyevi-u-dtek-zayavili-pro-avariyu-na-visokovoltnix-liniyax/]Місто Київ
|