В "Армія+" запустили новий курс з кібергігієни для військових
У застосунку "Армія+" стартував новий навчальний курс "Кібергігієна 2.0", присвячений базовим і водночас критично важливим правилам кібербезпеки для щоденної служби в Силах оборони України. Про це повідомляє Міністерство оборони, інформує УНН. Деталі Зазначається, що курс допомагає військовим безпечно працювати в цифровому середовищі та зменшувати ризики витоку інформації, кібератак і технічного зараження. Програма курсу охоплює 14 […]
Источник: news.dneprcity.net/tech/v-armiya-zapustili-novij-kurs-z-kibergigiyeni-dlya-vijskovix/]Новости Днепра сегодня
|