На вулицях Києва вдень світять ліхтарі: КМДА пояснила причину, ? ФОТО
Мешканці столиці можуть помічати роботу зовнішнього освітлення вранці та вдень. Про це повідомляє КМДА. У КП «Київміськсвітло» пояснюють, що такі ситуації є наслідком технічних збоїв, спричинених нестабільною ситуацією в енергосистемі. Чому автоматика "помиляється" Основна причина некоректної роботи ліхтарів — нестабільне енергопостачання. Різкі перепади напруги, аварійні відключення та наступні ввімкнення ліній впливають на роботу автоматизованої системи […]
Источник: politinform.net/stolica/na-vulicyax-kiyeva-vden-svityat-lixtari-kmda-poyasnila-prichinu-foto/]Читать новость...
|