Форум города Днепр (Днепропетровска)
Форум города Днепр

Вернуться   Форум города Днепр (Днепропетровска) > ГОРОД ДНЕПР > Новости > Политика

Политика Все политические дебаты города Днепропетровска, Украины и мира

Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 28.01.2026, 06:32   #1
Українець
Зам. Админа
 
Аватар для Українець
 
Регистрация: 04.05.2014
Сообщений: 59,754
Сказал(а) спасибо: 0
Поблагодарили 12 раз(а) в 12 сообщениях
Вес репутации: 1417
Українець на пути к лучшему
По умолчанию На вулицях Києва вдень світять ліхтарі: КМДА пояснила причину, ? ФОТО

Мешканці столиці можуть помічати роботу зовнішнього освітлення вранці та вдень. Про це повідомляє КМДА. У КП «Київміськсвітло» пояснюють, що такі ситуації є наслідком технічних збоїв, спричинених нестабільною ситуацією в енергосистемі. Чому автоматика "помиляється" Основна причина некоректної роботи ліхтарів — нестабільне енергопостачання. Різкі перепади напруги, аварійні відключення та наступні ввімкнення ліній впливають на роботу автоматизованої системи […]

Источник: politinform.net/stolica/na-vulicyax-kiyeva-vden-svityat-lixtari-kmda-poyasnila-prichinu-foto/]Читать новость...
Українець вне форума   Ответить с цитированием
Ответ


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 19:33. Часовой пояс GMT +3.


© 2010-2026 Форум міста Дніпро онлайн. All Rights reserved