Форум города Днепр (Днепропетровска)
Форум города Днепр

Вернуться   Форум города Днепр (Днепропетровска) > БЕСЕДКА "Днепр" > Флейм

Флейм Разговоры на любые темы

Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 11.02.2026, 04:31   #1
i22433617
Профи
 
Регистрация: 04.10.2023
Сообщений: 385
Сказал(а) спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
Вес репутации: 57
i22433617 на пути к лучшему
По умолчанию ручний інструмент br-mannesmann

Замовляв ручний інструмент br-mannesmann для роботи на СТО, і залишився повністю задоволений покупкою br-mannesmann.com.ua/uk/product/categories/hand_tool Важливо, що інструмент зручно лежить у руці, не ковзає та витримує серйозні навантаження. Користуюся ключами й пасатижами вже кілька місяців — жодних нарікань. Видно, що виробник не економить на матеріалах. Окремо відзначу адекватні ціни та швидкий зворотний зв’язок від менеджерів. Для мене це показник відповідального підходу до клієнта.
i22433617 вне форума   Ответить с цитированием
Ответ


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 11:38. Часовой пояс GMT +3.


© 2010-2026 Форум міста Дніпро онлайн. All Rights reserved