Форум города Днепр (Днепропетровска)
Форум города Днепр

Вернуться   Форум города Днепр (Днепропетровска) > ГОРОД ДНЕПР > Новости

Новости Новости Днепропетровска и Украины

Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 17.12.2025, 07:40   #1
Українець
Зам. Админа
 
Аватар для Українець
 
Регистрация: 04.05.2014
Сообщений: 59,874
Сказал(а) спасибо: 0
Поблагодарили 12 раз(а) в 12 сообщениях
Вес репутации: 1419
Українець на пути к лучшему
По умолчанию Що подорожчало з новорічного меню в Україні: ціни на продукти та напої

За розрахунками Інституту аграрної економіки, середня вартість новорічного столу для родини з чотирьох осіб на початок грудня 2025 року становить 3980 грн, що на 10,7% більше порівняно з минулим роком. Про це пише «Главком». Зокрема, салат «Олів’є» (3 кг) коштуватиме 407 грн (+5,8%), а ковбаса – 180 грн за 0,5 кг (+12,5%). Овочі подешевшали: картопля […]

Источник: mistokyiv.com/ukraine/shho-podorozhchalo-z-novorichnogo-menyu-v-ukra%d1%97ni-cini-na-produkti-ta-napo%d1%97/]Місто Київ
Українець вне форума   Ответить с цитированием
Старый 06.05.2026, 18:53   #2
Mersx
Избранный
 
Аватар для Mersx
 
Регистрация: 07.11.2015
Сообщений: 562
Сказал(а) спасибо: 7
Поблагодарили 2 раз(а) в 2 сообщениях
Настроение: Yeehaw
Вес репутации: 206
Mersx на пути к лучшему
По умолчанию Re: Що подорожчало з новорічного меню в Україні: ціни на продукти та напої

Ціни на новорічний стіл цього року дійсно змусили замислитися, бо здорожчало практично все, від м'яса до ігристого. Я для себе вирішив, що замість того, аби бідкатися, краще шукати варіанти, як купувати розумніше та не переплачувати на святковому ажіотажі. Якось натрапив на змістовний матеріал про те, що вигідніше купувати взимку: практичні рішення для повсякденних покупок в Метроhttps://gre4ka.info/zhyttia/shho-vyg...kupok-v-metro/ Там добре розписано, як можна зекономити на базових продуктах навіть у пік сезону. Мені такий підхід допоміг трохи збалансувати витрати, бо в онлайн-каталогах набагато простіше відстежувати акційні пропозиції та великі фасування. Тепер я просто формую кошик заздалегідь і не бігаю по магазинах у передсвятковій черзі, де ціни ростуть ледь не щогодини. Та й доставка під самі двері рятує, коли треба закупити напої та продукти відразу на кілька тижнів вперед. Зрештою, головне — це правильна стратегія покупок, тоді навіть зі зростанням цін можна накрити гідний стіл без дірок у бюджеті.
Mersx вне форума   Ответить с цитированием
Ответ


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 03:21. Часовой пояс GMT +3.


© 2010-2026 Форум міста Дніпро онлайн. All Rights reserved