Форум города Днепр (Днепропетровска)
Форум города Днепр

Вернуться   Форум города Днепр (Днепропетровска) > ГОРОД ДНЕПР > Новости > Политика

Политика Все политические дебаты города Днепропетровска, Украины и мира

Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 27.01.2026, 20:13   #1
Українець
Зам. Админа
 
Аватар для Українець
 
Регистрация: 04.05.2014
Сообщений: 59,647
Сказал(а) спасибо: 0
Поблагодарили 12 раз(а) в 12 сообщениях
Вес репутации: 1414
Українець на пути к лучшему
По умолчанию Без теплої води у сильний мороз: в якому районі Києва найскладніша ситуація

У частини мешканців столиці немає теплої води. Про це повідомляє КП "Київтеплоенерго". Через збільшення кількості масованих атак на енергетичну інфраструктуру, місто змушене працювати у режимі надзвичайної ситуації. Наразі бригади екстрених служб докладають всі зусилля для стабілізації енергосистеми та запобігання критичним аваріям на тепломережах: "Наразі для відновлення послуги централізованого опалення в частині житлових будинків тимчасово обмежено […]

Источник: politinform.net/stolica/bez-teplo%d1%97-vodi-u-silnij-moroz-v-yakomu-rajoni-kiyeva-najskladnisha-situaciya/]Читать новость...
Українець вне форума   Ответить с цитированием
Ответ


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 01:00. Часовой пояс GMT +3.


© 2010-2026 Форум міста Дніпро онлайн. All Rights reserved