Без теплої води у сильний мороз: в якому районі Києва найскладніша ситуація
У частини мешканців столиці немає теплої води. Про це повідомляє КП "Київтеплоенерго". Через збільшення кількості масованих атак на енергетичну інфраструктуру, місто змушене працювати у режимі надзвичайної ситуації. Наразі бригади екстрених служб докладають всі зусилля для стабілізації енергосистеми та запобігання критичним аваріям на тепломережах: "Наразі для відновлення послуги централізованого опалення в частині житлових будинків тимчасово обмежено […]
Источник: politinform.net/stolica/bez-teplo%d1%97-vodi-u-silnij-moroz-v-yakomu-rajoni-kiyeva-najskladnisha-situaciya/]Читать новость...
|