Форум города Днепр (Днепропетровска)
Форум города Днепр

Вернуться   Форум города Днепр (Днепропетровска) > ГОРОД ДНЕПР > Новости > Политика

Политика Все политические дебаты города Днепропетровска, Украины и мира

Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 13.01.2010, 14:27   #1
Глеб
Избранный
 
Регистрация: 16.11.2009
Сообщений: 503
Сказал(а) спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
Вес репутации: 280
Глеб на пути к лучшему
По умолчанию Партія регіонів планує зрив виборів

Кандидат в Президенти України, чинний Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко звинувачує Партію регіонів у свідомому зриві виборчого процесу.

"Я хочу звернутися до Президента країни, який поки що залишається гарантом Конституції, терміново відреагувати на таку ситуацію, терміново втрутитися, поки що країна не втратила останні ознаки обличчя цивілізованої демократичної країни. Якщо така ситуація залишиться далі, можна вважати, що виборів в Україні не буде", - заявила Юлія Тимошенко сьогодні на засіданні Кабінету Міністрів.

Так, 11% виборців в Донецькій області вже подали заяви на голосування вдома і це свідомо організовано штабом Партії регіонів, - впевнена Прем’єр.

"Я думаю, що якщо по Донецькій області вже на цю хвилину ми можемо проаналізувати ситуацію, то не менше 15-17% по Донецькій області вже на сьогодні. На вчора була цифра 11%, на сьогодні ми прогнозуємо 16-17% людей, які можуть голосувати за віком в Донецькій області вже йде через голосування на дому. Таких жахливих фальсифікацій не було навіть у 2004 році",- повідомила Юлія Тимошенко.

За словами глави уряду, Партія регіонів організовує масові фальсифікації не лише через використання технології голосування вдома без подання документів, які підтверджують стан здоров'я, а також через реєстрацію значної кількості виборців в день голосування.

Прем’єр окремо звернулася і до керівників дипломатичних представництв з проханням проаналізувати існуючу ситуацію в Україні та підготувати доповіді своїм урядам. "Я також хочу звернутися до світової спільноти: в Україні під прикриттям керівників держави відбувається просто зрив чесних виборів і підготовка до масштабної фальсифікації", - наголосила Прем’єр-міністр.

Юлія Тимошенко також звернулася до громадянського суспільства та ЗМІ з проханням відреагувати на підготовку фальсифікації з боку Партії регіонів. "Якщо суспільство, журналісти, громадські організації, політичні сили на це не відреагують, то це значить, що в Україні, на жаль, ні демократії, ні свободи слова просто немає. І потрібно чесно і щиро про це сказати світовій спільноті", - заявила Юлія Тимошенко
Глеб вне форума   Ответить с цитированием
Ответ


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 17:24. Часовой пояс GMT +3.


Powered by vBulletin® Version 3.7.0
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc. Перевод: zCarot