Форум города Днепр (Днепропетровска)
Форум города Днепр

Вернуться   Форум города Днепр (Днепропетровска) > БЕСЕДКА "Днепр" > Флейм

Флейм Разговоры на любые темы

 
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 18.03.2026, 20:02   #1
muinoskov
Избранный
 
Аватар для muinoskov
 
Регистрация: 24.03.2016
Адрес: Киев
Сообщений: 809
Сказал(а) спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
Вес репутации: 204
muinoskov на пути к лучшему
По умолчанию Хто пробував різні смаки кукурудзяних паличок — який найсмачніший?

Я зовсім недавно почав звертати увагу на різні смаки кукурудзяних паличок і зовсім заплутався: є солоні, сирні, зі смаком бекону, карамельні та ще купа варіантів. Хто вже пробував багато різних смаків і може реально сказати, який із них найсмачніший, щоб не витрачати час на експерименти? Мені важливо, щоб смак був яскравий, але не надто приторний чи хімічний.
muinoskov вне форума   Ответить с цитированием
 


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 05:38. Часовой пояс GMT +3.


© 2010-2026 Форум міста Дніпро онлайн. All Rights reserved