
|
|||||||
| Флейм Разговоры на любые темы |
|
|
Опции темы | Опции просмотра |
|
|
#1 |
|
Избранный
|
Я зовсім недавно почав звертати увагу на різні смаки кукурудзяних паличок і зовсім заплутався: є солоні, сирні, зі смаком бекону, карамельні та ще купа варіантів. Хто вже пробував багато різних смаків і може реально сказати, який із них найсмачніший, щоб не витрачати час на експерименти? Мені важливо, щоб смак був яскравий, але не надто приторний чи хімічний.
|
|
|
|
| Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1) | |
|
|