
|
|||||||
| Мобильная связь Операторы, мобильные телефоны, прошивки |
|
|
Опции темы | Опции просмотра |
|
|
#1 |
|
Избранный
|
Привіт усім! Останнім часом дуже сильно сумую за старими телефонами з фізичною клавіатурою. Постійно думаю, чи варто зараз купувати BlackBerry для щоденних дзвінків та базових месенджерів. Чи працюють вони взагалі нормально у нас? Хтось користується таким брендом сьогодні? Поділіться своїм досвідом, будь ласка.
|
|
|
|
| Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1) | |
|
|