
|
|||||||
| Услуги В этом разделе пользователи могут предложить свои услуги в разных сферах деятельности |
|
|
Опции темы | Опции просмотра |
|
|
#1 |
|
Профи
|
У мене донька навчається у 7 класі, гуманітарні предмети йдуть на "ура", а от з математикою та фізикою біда. Не тому, що не може зрозуміти, а тому, що їй відверто нудно вчити сухі формули з підручників. Каже: "Навіщо мені це в житті знадобиться?". Як правильно мотивувати дитину, як показати їй, що точні науки — це цікаво і перспективно? Можливо, є якісь цікаві підходи чи екскурсії, які можуть перевернути уявлення підлітка про технічні дисципліни?
|
|
|
|
| Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1) | |
|
|