Форум города Днепр (Днепропетровска)
Форум города Днепр

Вернуться   Форум города Днепр (Днепропетровска) > КУЛЬТУРА, ДОСУГ, РАЗВЛЕЧЕНИЯ > Форум коллекционеров

Форум коллекционеров Форум коллекционеров, монеты, книги, ордена, марки и другое.

Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 03.11.2023, 10:19   #1
RejyJackson
Новичок
 
Регистрация: 04.07.2023
Сообщений: 13
Сказал(а) спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
Вес репутации: 17
RejyJackson на пути к лучшему
По умолчанию Шукаю підказку с працевлаштування в ЄС

Вітаю, дорогі друзі! Зараз у нас велика потреба у офіційних робочих можливостях в Європі, і ми активно займаємося пошуком разом із нашими друзями. Ми були б вдячні за рекомендації стосовно надійних компаній та веб-сайтів, де можна знайти роботу. Також цікавлять ваші корисні поради та рекомендації, які ви можете поділитися у коментарях. Дякуємо вам за вашу підтримку!
RejyJackson вне форума   Ответить с цитированием
Старый 03.11.2023, 10:23   #2
CloudyAudy
Новичок
 
Регистрация: 04.07.2023
Сообщений: 11
Сказал(а) спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
Вес репутации: 17
CloudyAudy на пути к лучшему
По умолчанию Re: Шукаю підказку с працевлаштування в ЄС

Привіт! Запрошую вас завітати на веб-сайт інтернет-магазину vavsynergy, де ви знайдете всю необхідну інформацію щодо офіційного працевлаштування в Європі, включаючи корисні поради та багато країн для роботи. Робота в Німеччині https://vavsynergy.com/job-location/nimechchyna/ яку я дуже шукав була саме тут. Тож я бажаю вам знайти всю необхідну інформацію для успішного працевлаштування та спокійної душі. Нехай у вас все складається добре!

Последний раз редактировалось CloudyAudy; 03.11.2023 в 21:27.
CloudyAudy вне форума   Ответить с цитированием
Старый 03.11.2023, 10:24   #3
KoyaSibir
Новичок
 
Регистрация: 04.07.2023
Сообщений: 11
Сказал(а) спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
Вес репутации: 17
KoyaSibir на пути к лучшему
По умолчанию Re: Шукаю підказку с працевлаштування в ЄС

Величезне спасибі! Ця компанія є дуже надійною та завжди надає високоякісні послуги. Вже понад рік я користуюся їхніми послугами і подорожую Європою на фурі, і весь їхній підхід завжди був виразом їхньої великої відданості. Привіт Миколі Івановичу, і велика подяка йому за вирішення всіх моїх проблем у пошуку роботи. Він був тією людиною в цій фірмі, яка допомогла мені навіть тоді, коли інші фірми просто відмовлялися і говорили "ні". Бажаю вам всього найкращого і успішного пошуку роботи!
KoyaSibir вне форума   Ответить с цитированием
Старый 20.11.2023, 05:18   #4
skullnote
Новичок
 
Регистрация: 20.11.2023
Сообщений: 5
Сказал(а) спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
Вес репутации: 10
skullnote на пути к лучшему
По умолчанию Re: Шукаю підказку с працевлаштування в ЄС

Цитата:
Сообщение от CloudyAudy Посмотреть сообщение
Привіт! Запрошую вас завітати на веб-сайт інтернет-магазину vavsynergy, де ви знайдете всю необхідну інформацію щодо офіційного працевлаштування в Європі, включаючи корисні поради та багато країн для роботи. Робота в Німеччині https://vavsynergy.com/job-location/nimechchyna/ яку я дуже шукав була саме тут. Тож я бажаю вам знайти всю необхідну інформацію для успішного працевлаштування та спокійної душі. Нехай у вас все складається добре!
Спасибо большое, сайт очень авторитетный, я нашла работу, которую хотела, с хорошей зарплатой. Еще раз очень благодарен за информацию
mario games
skullnote вне форума   Ответить с цитированием
Ответ


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 08:57. Часовой пояс GMT +3.


Powered by vBulletin® Version 3.7.0
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc. Перевод: zCarot