Форум города Днепр (Днепропетровска)
Форум города Днепр

Вернуться   Форум города Днепр (Днепропетровска) > СОВМЕСТНЫЕ ПОКУПКИ > Флудилка СПшников

Флудилка СПшников Флудим и разговариваем на любые темы!

Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 21.06.2024, 17:46   #1
kirillovik
Бессмертный
 
Аватар для kirillovik
 
Регистрация: 20.10.2016
Сообщений: 1,080
Сказал(а) спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
Вес репутации: 162
kirillovik на пути к лучшему
По умолчанию Хотів би почути вашу думку про книгарню-кав'ярню Readeat у Києві

Привіт! Хотів би почути вашу думку про книгарню-кав'ярню Readeat у Києві. Нещодавно натрапив на неї в інтернеті і зацікавився. Мені здається, що це дуже цікавий формат, коли можна одночасно насолоджуватися ароматною кавою і переглядати новинки літератури. Чи відвідували ви її раніше? Якщо так, що вам найбільше сподобалося в цьому місці? Можливо, там є якісь особливі пропозиції чи заходи, які варто відвідати? Чекаю на ваші відгуки та поради!
kirillovik вне форума   Ответить с цитированием
Старый 21.06.2024, 17:47   #2
Marshal
Профи
 
Регистрация: 04.05.2021
Сообщений: 291
Сказал(а) спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
Вес репутации: 64
Marshal на пути к лучшему
По умолчанию Re: Хотів би почути вашу думку про книгарню-кав'ярню Readeat у Києві

Я відвідував цю кав'ярню кілька разів і залишився дуже задоволений. Що мене найбільше вразило, так це атмосфера. Тут дійсно можна відчути себе в затишному куточку, де панує спокій і тиша, навіть коли заклад переповнений. Вибір кави та чаю дуже різноманітний, і кожен може знайти щось на свій смак. Щодо книг, то асортимент дуже вражає - від нових бестселерів до класики. Персонал завжди привітний і готовий допомогти з вибором. Це місце дійсно надихає на читання і релаксацію.
Marshal вне форума   Ответить с цитированием
Старый 21.06.2024, 17:47   #3
alekseyh
Местный
 
Регистрация: 14.03.2016
Сообщений: 173
Сказал(а) спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
Вес репутации: 155
alekseyh на пути к лучшему
По умолчанию Re: Хотів би почути вашу думку про книгарню-кав'ярню Readeat у Києві

Мені теж доводилося бувати в цій книгарні-кав'ярні, і я також залишився дуже задоволений. Одним з найбільших плюсів є те, що тут часто проводяться різні культурні заходи - від презентацій нових книг до літературних вечорів та зустрічей. Це чудова нагода не лише придбати нову літературу, але й поспілкуватися з однодумцями та дізнатися багато нового. Також варто відзначити інтер'єр - він дуже стильний та сучасний, створює відчуття комфорту і затишку. Для мене це місце стало справжнім відкриттям у Києві.
alekseyh вне форума   Ответить с цитированием
Старый 21.06.2024, 17:47   #4
Сифон
Профи
 
Регистрация: 28.01.2022
Сообщений: 213
Сказал(а) спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
Вес репутации: 49
Сифон на пути к лучшему
По умолчанию Re: Хотів би почути вашу думку про книгарню-кав'ярню Readeat у Києві

Якщо ви ще не відвідували книгарню-кав'ярню Readeat у Києві https://readeat.com/ дуже рекомендую зробити це при найближчій нагоді. Це унікальне місце, де гармонійно поєднуються книжкова і кавова культура. Тут ви можете насолоджуватися читанням у затишному кріслі з чашкою смачного напою, відчути неповторну атмосферу спокою та натхнення.
Навіть якщо ви просто хочете знайти нову книгу або провести час у приємній компанії, це місце підійде якнайкраще. Регулярні культурні заходи та презентації додають особливого шарму, роблячи кожен візит сюди незабутнім. Персонал завжди радий допомогти з вибором, а асортимент книг здатний задовольнити найвибагливіші смаки. Не пропустіть шанс відкрити для себе це чудове місце!
Сифон вне форума   Ответить с цитированием
Ответ


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 13:15. Часовой пояс GMT +3.


Powered by vBulletin® Version 3.7.0
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc. Перевод: zCarot