Форум города Днепр (Днепропетровска)
Форум города Днепр

Вернуться   Форум города Днепр (Днепропетровска) > БЕСЕДКА "Днепр" > Вопросы и ответы

Вопросы и ответы Раздел "Вопросы и ответы" создан для Ваших вопросов на любую тему.

Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 06.05.2024, 17:25   #1
JenyaMirnenko
Пользователь
 
Регистрация: 27.12.2023
Сообщений: 31
Сказал(а) спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
Вес репутации: 11
JenyaMirnenko на пути к лучшему
По умолчанию Свежие новости

Где можно почитать свежие новости Днепра?
JenyaMirnenko вне форума   Ответить с цитированием
Старый 06.05.2024, 17:30   #2
DimaMakuha
Пользователь
 
Регистрация: 27.12.2023
Сообщений: 32
Сказал(а) спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
Вес репутации: 11
DimaMakuha на пути к лучшему
По умолчанию Re: Свежие новости

Если вы любите быть в курсе всех свежий событий, как и я, тогда вам наверняка понравится сайт, на котором я всегда читаю городские новости Днепра opentv.media/news . Здесь не какая-то определенная информация, а в целом важные события, которые происходят в городе Днепр. Причем вся информация обновляется очень быстро, как только что-то случилось. Поэтому вы всегда сможете быть в курсе всех последних событий.
DimaMakuha вне форума   Ответить с цитированием
Старый 07.06.2024, 01:46   #3
Давидофф
Местный
 
Регистрация: 27.12.2019
Сообщений: 101
Сказал(а) спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
Вес репутации: 86
Давидофф на пути к лучшему
По умолчанию Re: Свежие новости

Благодійність — невичерпний джерело глибокого змінення та спільного добра, що об'єднує серця та надії в одну потужну силу https://terrikon.com/uk/posts/449282 Стаття розповідає про те, як Favbet Foundation, під керівництвом Андрія Матюхи, використовує свою діяльність для підтримки українських військових та молоді. Початково заснований як особиста меценатська ініціатива, фонд розширив свою діяльність, об'єднавшись з різними організаціями. Під час конфлікту в Україні, Favbet Foundation перенаправив свої зусилля на допомогу країні, але залишився вірним меті підтримки української молоді. Фонд надає різноманітну допомогу військовим, від транспорту до гуманітарної допомоги, а також активно включився у гуманітарну діяльність. Навіть під час кризи офіс Favbet в Києві став притулком, а склади - гуманітарними хабами. Помічаючи потребу, фонд також підтримує українських іммігрантів у Хорватії. Після стабілізації ситуації, Favbet Foundation відновлює свої проєкти для української молоді, зосереджуючись на їхньому розвитку в різних сферах. Найбільш визначним проєктом залишається «Клуб супергероїв», що надає безкоштовні ІТ-курси для дітей військовослужбовців та дітей із прифронтових регіонів.
Давидофф вне форума   Ответить с цитированием
Старый Вчера, 19:01   #4
ІванБорщенко
Новичок
 
Регистрация: 18.11.2023
Сообщений: 3
Сказал(а) спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
Вес репутации: 0
ІванБорщенко на пути к лучшему
По умолчанию Re: Свежие новости

Новини незамінні в сучасному світі, саме тому потрібно активно стежити за тим, що відбувається, за допомогою якісного новинного порталу. Добре, що я використовую для цього vulkannews.live, який забезпечує мене всією необхідною та актуальною інформацією. Наприклад, нещодавно на сайті Вулкан Ньюз я зміг дізнатися про Максима Кріппу та його діяльність https://vulkannews.live/ua, що стало для мене свого роду відкриттям, бо до цього моменту, я слабко собі уявляв, що саме робить Макс. Але тепер я знаю набагато більше про нього, а саме те, що він є власником відомої у всьому світі кіберспортивної команди NAVI, що він робить великий нагалос на розвитку кіберспорту в Україні. А також багато інших проектів, з поміж котрих зараз особливо виділяється його фонд, котрий підтримує наших військових та надає їм все необхідне. Все це робить Кріппу в очах громади великим діячем за яким майбутнє.
ІванБорщенко вне форума   Ответить с цитированием
Ответ

« Поставка станков из Китая | Следующей темы нет »

Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 01:21. Часовой пояс GMT +3.


Powered by vBulletin® Version 3.7.0
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc. Перевод: zCarot