Форум города Днепр (Днепропетровска)
Форум города Днепр

Вернуться   Форум города Днепр (Днепропетровска) > ОН И ОНА > Психология человека

Психология человека Собсвенно всё, что происходит в душе у Homo sapiens

Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 07.11.2023, 14:28   #1
kirillovik
Бессмертный
 
Аватар для kirillovik
 
Регистрация: 20.10.2016
Сообщений: 1,113
Сказал(а) спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
Вес репутации: 164
kirillovik на пути к лучшему
По умолчанию Йога та медитації

Зараз багато людей займаються йогою та практикують медитації, що можете сказати з цього приводу? Кажуть, що це допомагає триматися у ці важкі часи. Як гадаєте, чоловікам варто займатися?
Де у Києві можна знайти надійний магазин зі спеціалізованими товарами для йоги та медитації, і як вибрати правильний товар?
kirillovik вне форума   Ответить с цитированием
Старый 07.11.2023, 14:29   #2
alisaa
Профи
 
Аватар для alisaa
 
Регистрация: 22.07.2017
Сообщений: 440
Сказал(а) спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
Настроение: Angelic
Вес репутации: 137
alisaa на пути к лучшему
По умолчанию Re: Йога та медитації

Я впевнена, що йога та медитація - це чудові способи зберегти фізичне та емоційне здоров'я в сучасному світі. Практика допомагає розслабитися, знизити стрес, покращити концентрацію та знайти гармонію в собі. Це корисно як жінкам, так і чоловікам, і я вважаю, що всім варто спробувати.
alisaa вне форума   Ответить с цитированием
Старый 07.11.2023, 14:31   #3
kissaa
Местный
 
Регистрация: 20.11.2020
Сообщений: 132
Сказал(а) спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
Вес репутации: 70
kissaa на пути к лучшему
По умолчанию Re: Йога та медитації

Вітаю всіх, хто цікавиться йогою та медитацією! Я бажаю поділитися своєю історією та перевагами цих практик в моєму житті. Після років стресу та напруги я вирішила спробувати йогу та медитацію. І це було найкраще рішення у моєму житті.
Йога допомагає мені покращити фізичне здоров'я, підвищити гнучкість та зміцнити м'язи. Медитація надає мені спокій, допомагає керувати емоціями та зосереджувати увагу. Зараз я відчуваю себе гармонійніше та щасливіше.
Я рекомендую придбати необхідні товари для йоги та медитації в інтернет-магазині Marjari Yoga https://www.marjari-yogashop.com.ua/ вони пропонують широкий вибір аксесуарів та одягу для практик. Не вагайтеся, почніть свій шлях до гармонії та спокою прямо зараз!
kissaa вне форума   Ответить с цитированием
Старый 07.11.2023, 14:32   #4
sasha9
Профи
 
Аватар для sasha9
 
Регистрация: 31.07.2017
Сообщений: 437
Сказал(а) спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
Вес репутации: 136
sasha9 на пути к лучшему
По умолчанию Re: Йога та медитації

Я сам займаюся йогою і медитацією, і впевнений, що це дійсно допомагає в житті. Важливо знайти час для себе, розслабитися і відпочити від повсякденного стресу. Це особливо актуально для чоловіків, які часто не надають важливості своєму фізичному та психічному здоров'ю! Спробуйте, а правильно підібрані товари для йоги та одяг, дійсно допоможуть відчувати себе комфортно.
sasha9 вне форума   Ответить с цитированием
Старый 02.06.2024, 18:52   #5
ТохаКот
Профи
 
Аватар для ТохаКот
 
Регистрация: 28.09.2016
Адрес: Днепр
Сообщений: 288
Сказал(а) спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
Настроение: Amused
Вес репутации: 148
ТохаКот на пути к лучшему
По умолчанию Re: Йога та медитації

А почему нет? Странно, что как-то стереотипно принято считать, что йога — это для женщин. Не считаю так. Практиковал сам лет 5, потом забросил и больше кроссфитом увлекся. Мне йога помогала привести тело и мысли в тонус. Да и тело хорошо подтягивает, но для массы конечно не поможет.
ТохаКот вне форума   Ответить с цитированием
Старый 14.07.2024, 02:25   #6
Діана699
Пользователь
 
Аватар для Діана699
 
Регистрация: 07.05.2024
Сообщений: 30
Сказал(а) спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
Вес репутации: 5
Діана699 на пути к лучшему
По умолчанию Re: Йога та медитації

У мене був досвід, коли я займалася йогою і практикувала сироїдіння рівно місяць, щодня. Це було в студентські роки. Ще буддизмом цікавилась. Я тоді почувала себе так дуже тонко. Інтуїція, якась єдність з природою і різними проявами життя (людьми) , наче спостестерігала з гори в позі лотоса, а почувалась, як сказати, наче сонячне сяйво, що відблискує у швидкому джерелі)) Ось така поезія виходить, але ти дійсно дуже тонко усе відчуваєш.
Діана699 вне форума   Ответить с цитированием
Старый 19.07.2024, 11:21   #7
PolinkaYa
Избранный
 
Регистрация: 25.05.2017
Сообщений: 675
Сказал(а) спасибо: 1
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
Настроение: Chatty
Вес репутации: 145
PolinkaYa на пути к лучшему
По умолчанию Re: Йога та медитації

Йога является отличным методом оздоровиться и как альтернативная медицина используется в некоторых странах. Но мне кажется, что ограничивать себя лишь йогой немного не правильно, потому что есть на много более широкие учения, которые позволят Вам взглянуть на мир иными глазами. Мне очень повезло - прохожу сейчас рэйки обучение https://silkwayreiki.com/courses/ и скажу Вам, что это работает на все 100 процентов. Кстати, рейки признаны в Штатах, Европе как учение про самоизлечение. Вы не прогадаете, если решите заниматься своим здоровьем без медикаментов и врачей, ведь болезнь лучше предупредить, чем потом с ней бороться.
PolinkaYa вне форума   Ответить с цитированием
Ответ


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 17:29. Часовой пояс GMT +3.


Powered by vBulletin® Version 3.7.0
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc. Перевод: zCarot