Форум города Днепр (Днепропетровска)
Форум города Днепр

Вернуться   Форум города Днепр (Днепропетровска) > БЕСЕДКА "Днепр" > Вопросы и ответы

Вопросы и ответы Раздел "Вопросы и ответы" создан для Ваших вопросов на любую тему.

Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 08.08.2024, 12:10   #1
Zarik
Местный
 
Регистрация: 09.05.2023
Сообщений: 90
Сказал(а) спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
Вес репутации: 28
Zarik на пути к лучшему
По умолчанию Пошук досвідченого адвоката для сімейних справ

Доброго дня! Потрібна допомога у виборі адвоката у Вінниці, який спеціалізується на сімейних справах. Маю досить складну ситуацію з розлученням та розподілом майна. Хотілося б знайти професіонала, який допоможе розібратися у всіх юридичних нюансах. Може хтось порадить перевіреного фахівця?
Zarik вне форума   Ответить с цитированием
Старый 08.08.2024, 12:13   #2
maridua
Избранный
 
Аватар для maridua
 
Регистрация: 08.03.2018
Сообщений: 576
Сказал(а) спасибо: 1
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
Вес репутации: 132
maridua на пути к лучшему
По умолчанию Re: Пошук досвідченого адвоката для сімейних справ

Доброго дня! Розумію вашу ситуацію і можу порекомендувати звернутися до адвоката Малика Олександра Володимировича. Він має великий досвід у сімейних справах, зокрема у питаннях розлучення та розподілу майна. Я особисто звертався до нього з подібною проблемою і був приємно вражений його професійним підходом та знанням усіх юридичних нюансів. Послуги адвоката у Вінниці https://www.malyk.com.ua/, які надає Малик Олександр Володимирович, включають не лише консультації, але й повний юридичний супровід, що дозволяє клієнтам почуватися захищеними на всіх етапах справи. На мій погляд, буде непогано звернути увагу на його компетенцію та відгуки інших клієнтів, які можна знайти на його сайті. Сподіваюся, моя рекомендація буде корисною для вас у вирішенні вашої ситуації.

maridua вне форума   Ответить с цитированием
Ответ


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 15:44. Часовой пояс GMT +3.


Powered by vBulletin® Version 3.7.0
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc. Перевод: zCarot