Форум города Днепр (Днепропетровска)
Форум города Днепр

Вернуться   Форум города Днепр (Днепропетровска) > ДОСКА ОБЪЯВЛЕНИЙ ДНЕПРА > Обмен, подарки

Обмен, подарки Отдам в хорошие руки

Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 11.01.2020, 02:45   #1
kubik.bob
Заблокирован
 
Регистрация: 11.04.2017
Сообщений: 86
Сказал(а) спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
Вес репутации: 0
kubik.bob на пути к лучшему
По умолчанию кредит

Вообще, микрофинансовая организация не имеет право разглашать данные своих клиентов. Так что, легальная этим точно заниматься не будет. А вообще. я бы рекомендовал Вам ознакомиться с данным материалом https://sravnizajm.com.ua/more-groshey/ . Там есть более полный ответ на Ваш вопрос.
kubik.bob вне форума   Ответить с цитированием
Старый 15.02.2022, 22:57   #2
coffeemadgirl
Профи
 
Аватар для coffeemadgirl
 
Регистрация: 05.03.2015
Сообщений: 288
Сказал(а) спасибо: 3
Поблагодарили 1 раз в 1 сообщении
Вес репутации: 171
coffeemadgirl на пути к лучшему
По умолчанию Re: кредит

Серед різних банків, як на мене, то найбільш вигідні кредити в Україні https://raiffeisen.ua/privatnim-osob...diti-gotivkoyu від Райффайзен. Давно придивлялась до цього банку та врешті решт наважилась на те, щоб оформити там кредит. Досить вигідно, а головне, що банк надійний та не буде змінювати умови, що б не сталося. Подивіться, що за пропозиції в них є - там за посиланням на їх сайті все розписано.
coffeemadgirl вне форума   Ответить с цитированием
Старый 18.11.2022, 00:18   #3
Myrosya
Местный
 
Аватар для Myrosya
 
Регистрация: 29.01.2019
Сообщений: 189
Сказал(а) спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
Настроение: Angelic
Вес репутации: 98
Myrosya на пути к лучшему
По умолчанию Re: кредит

Я розумію, що багато компаній що дають кредити не є офіційними. І в цьому головна суть, в неофіційних брати займ небезпечно для ваших персональних даних. Тому обов'язково треба знати до кого звертатися, щоб отримати безпечний та вигідний кредит. Є фінансова компанія яку я рекомендую для вас бо вважаю що низька процентна ставка, безкоштовна оцінка майна та швидка видача кредиту це ті вигідні умови на яким варто довіряти. І вони не зміняться, бо це офіційна компанія з репутацією що була заснована на досвіді багатьох років.
Myrosya вне форума   Ответить с цитированием
Старый 09.05.2023, 15:49   #4
BOBAH
Профи
 
Регистрация: 12.07.2018
Сообщений: 298
Сказал(а) спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
Вес репутации: 110
BOBAH на пути к лучшему
По умолчанию Re: кредит

Усім потрібно знати, як захистити свої кредитні транзакції та особисті дані, тому я можу вам порекомендувати справді чудову статтю на цю тему https://grad.ua/ru/articles/92080-ja...jij-karti.html Саме ця інформація може допомогти вам вивчити головні правила кредитної безпеки. Адже, на жаль, зараз шахраїв багато, і кожен з нас може потрапити на їхню вудку.
BOBAH вне форума   Ответить с цитированием
Старый 14.06.2023, 20:22   #5
RuthLogan
Профи
 
Регистрация: 22.02.2019
Сообщений: 465
Сказал(а) спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
Вес репутации: 103
RuthLogan на пути к лучшему
По умолчанию Re: кредит

Решил собрать все силы и успеть до зимы купить свой собственный офис. Но все казалось таким сложным и непонятным, пока я не попал на UA Banks. Тут я легко подобрал кредит онлайн, благодаря большому выбору кредитных предложений и достоверной информации. Калькулятор кредита и сравнение кредитов сделали все еще проще и удобней. Спасибо, UA Banks!
RuthLogan вне форума   Ответить с цитированием
Старый 15.06.2023, 11:12   #6
Parky
Избранный
 
Аватар для Parky
 
Регистрация: 10.02.2017
Сообщений: 566
Сказал(а) спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
Вес репутации: 142
Parky на пути к лучшему
По умолчанию Re: кредит

Думаю вам допоможе ця стаття https://www.ua-reporter.com/uk/news/...-voyennyy-chas Там ви зможете дізнатися про депозити фізичних осіб в українських банках. Порівнюючи дані з періодами попередніх років, можна помітити, що обсяг депозитів громадян в іноземній валюті зріс на 9% порівняно з минулим роком. Водночас частка вкладів у національній валюті також скоротилася і становить 63% наразі, як порівняти з 67% у травні 2022 року. Така ситуація пов'язана з можливістю купувати долари США за вигідним курсом через валютний депозит.
Parky вне форума   Ответить с цитированием
Ответ


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 
Опции темы
Опции просмотра

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 12:08. Часовой пояс GMT +3.


Powered by vBulletin® Version 3.7.0
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc. Перевод: zCarot