Форум города Днепр (Днепропетровска)
Форум города Днепр

Вернуться   Форум города Днепр (Днепропетровска) > МОБИЛЬНАЯ СВЯЗЬ и интернет > Мобильная связь

Мобильная связь Операторы, мобильные телефоны, прошивки

Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 21.05.2026, 22:15   #1
Erratum
Избранный
 
Регистрация: 03.11.2018
Сообщений: 714
Сказал(а) спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
Вес репутации: 154
Erratum на пути к лучшему
По умолчанию Мобільні телефони BlackBerry

Привіт усім! Останнім часом дуже сильно сумую за старими телефонами з фізичною клавіатурою. Постійно думаю, чи варто зараз купувати BlackBerry для щоденних дзвінків та базових месенджерів. Чи працюють вони взагалі нормально у нас? Хтось користується таким брендом сьогодні? Поділіться своїм досвідом, будь ласка.
Erratum вне форума   Ответить с цитированием
Старый 21.05.2026, 22:52   #2
Jass
Избранный
 
Аватар для Jass
 
Регистрация: 14.09.2023
Сообщений: 679
Сказал(а) спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
Настроение: Angelic
Вес репутации: 64
Jass на пути к лучшему
По умолчанию Re: Мобільні телефони BlackBerry

Вітання! Я сам довго ностальгував за цими кнопковими кнопками, тому чудово вас розумію. Нещодавно вирішив ризикнути та взяв собі такий апарат суто для робочих дзвінків та пошти. Знаєте, це досі неймовірний кайф від тактильних відчуттів при наборі тексту. Довго шукав, де знайти перевірений варіант у хорошому стані. Друг порадив заглянути на сайт Техно Базар. Виявилося, що у них на Blackberry ціна зараз дуже приємна, і вибір моделей порадував. Зв'язок тримає ідеально, чутність під час розмови просто супер. Для відпочинку від постійного залипання в сенсорному екрані це взагалі найкраще рішення. Раджу спробувати, точно не пошкодуєте про таку покупку.
Jass вне форума   Ответить с цитированием
Ответ

« iPhone X | Следующей темы нет »

Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 
Опции темы
Опции просмотра

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 18:00. Часовой пояс GMT +3.


© 2010-2026 Форум міста Дніпро онлайн. All Rights reserved