Форум города Днепр (Днепропетровска)
Форум города Днепр

Вернуться   Форум города Днепр (Днепропетровска) > КУЛЬТУРА, ДОСУГ, РАЗВЛЕЧЕНИЯ > Спорт

Спорт Спортивная информация, виды спорта. Новости спорта

Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 14.10.2023, 13:21   #1
KievTennis
Новичок
 
Регистрация: 14.10.2023
Сообщений: 2
Сказал(а) спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
Вес репутации: 0
KievTennis на пути к лучшему
По умолчанию Заняття Тенісом, оренда корту та турніри в Marina Tennis Club, Київ.

Marina Tennis Club - це ідеальне місце для занять тенісом та оренди кортів у Києві. Ми пропонуємо різноманітні можливості для тенісистів будь-якого рівня підготовки, від початківців до професіоналів. Клуб визнаний найкращим тенісним клубом України для дітей та дорослих. В нас 3 нових критих корти з хардовим покриттям та 4 відкритих грунтових корти.
Якщо ви тільки починаєте свій шлях у світі тенісу, наші групові та індивідуальні тренування допоможуть вам освоїти основи гри та зрозуміти правила тенісу. Наші сертифіковані тренери завжди готові допомогти вам з поліпшенням техніки та грою.
Для досвідчених гравців ми пропонуємо індивідуальні тренування, де ви зможете підтримувати та розвивати свою техніку гри, підвищувати фізичну форму та розробляти стратегію гри.
Окрім занять тенісом, Marina Tennis Club проводить турніри для всіх бажаючих випробувати свої сили в змаганнях. Наші турніри охоплюють різні вікові категорії та рівні підготовки, надаючи можливість кожному знайти відповідну конкуренцію.
Приєднуйтеся до Marina Tennis Club і знайдіть свій спосіб насолодитися грою в теніс та покращити свої навички.
Чекаємо вас в "Marina Tennis Club"! - найкращі корти у Києві. Наші контакти:
Сайт - https://kiev.tennis/ua/
Facebook - facebook.com/kiev.tennis.club.marina
Instagram - instagram.com/kiev_tennis/
Telegram - https://t.me/kievtennis
Телефоны - 050-777-26-99, 067-777-26-99
KievTennis вне форума   Ответить с цитированием
Старый 25.10.2023, 19:25   #2
EgorRoo
Новичок
 
Аватар для EgorRoo
 
Регистрация: 25.10.2023
Сообщений: 8
Сказал(а) спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
Вес репутации: 9
EgorRoo на пути к лучшему
По умолчанию Re: Заняття Тенісом, оренда корту та турніри в Marina Tennis Club, Київ.

Теніс це дуже круто, але не можна перенавантажувати себе. Я наприклад сиджу вдома із-за травми і знайшов для себе прекрасну альтернативу, це гра https://sweetbonanza.com.ua/. Мені дуже подобається графіка і геймплей, і поки у мене не має можливості грати в теніс чи інші активні види спорту, я граю у цю гру.
EgorRoo вне форума   Ответить с цитированием
Старый 24.12.2023, 01:36   #3
ИгорьР
Пользователь
 
Регистрация: 02.06.2022
Сообщений: 49
Сказал(а) спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
Настроение: Amused
Вес репутации: 35
ИгорьР на пути к лучшему
По умолчанию Re: Заняття Тенісом, оренда корту та турніри в Marina Tennis Club, Київ.

В 2011 году увлёкся игрой в кроссминтон. Организуйте турнир. Я приму участие и приведу других игроков.
ИгорьР вне форума   Ответить с цитированием
Ответ


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 23:28. Часовой пояс GMT +3.


Powered by vBulletin® Version 3.7.0
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc. Перевод: zCarot