Форум города Днепр (Днепропетровска)
Форум города Днепр

Вернуться   Форум города Днепр (Днепропетровска) > ДОСКА ОБЪЯВЛЕНИЙ ДНЕПРА > Услуги

Услуги В этом разделе пользователи могут предложить свои услуги в разных сферах деятельности

Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
Старый Вчера, 14:46   #1
muinoskov
Профи
 
Аватар для muinoskov
 
Регистрация: 24.03.2016
Адрес: Киев
Сообщений: 444
Сказал(а) спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
Вес репутации: 165
muinoskov на пути к лучшему
По умолчанию Чи варто звертатися до приватної стоматології в Дніпрі?

Були проблеми з зубами — кілька старих пломб почали руйнуватися, і стало ясно, що без стоматологічної допомоги не обійтися. Вирішив звернутися до приватної стоматології, оскільки хотів впевненості в якості послуг і стерильності інструментів. Після пошуку натрапив на приватну стоматологію в Дніпрі https://dantistclinic.com.ua/ua/ — «ДантистЪ». Перший прийом пройшов на вищому рівні: огляд, консультація та складання плану лікування. Вражений тим, що лікарі використовують мікроскоп для точного лікування каналів. Потрібно було замінити кілька пломб і поставити одну нову. Лікар пояснив, що без мікроскопа можна було пропустити важливі деталі, що призвело б до повторного запалення. Що мене здивувало, так це увага до дрібниць і постійна комунікація — не залишали в невіданні, що саме роблять і чому. Лікування пройшло безболісно, що важливо для мене, адже давно боявся стоматологів. Відвідування цієї клініки змінило моє ставлення до стоматології. Особливо рекомендую цю стоматологію для тих, хто боїться лікування зубів або потребує серйозного втручання. Після кількох прийомів мої зуби знову стали здоровими)
muinoskov вне форума   Ответить с цитированием
Ответ


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 14:28. Часовой пояс GMT +3.


Powered by vBulletin® Version 3.7.0
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc. Перевод: zCarot