Форум города Днепр (Днепропетровска)
Форум города Днепр

Вернуться   Форум города Днепр (Днепропетровска) > БЕСЕДКА "Днепр" > Вопросы и ответы

Вопросы и ответы Раздел "Вопросы и ответы" создан для Ваших вопросов на любую тему.

Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 14.08.2024, 15:29   #1
muinoskov
Профи
 
Аватар для muinoskov
 
Регистрация: 24.03.2016
Адрес: Киев
Сообщений: 407
Сказал(а) спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
Вес репутации: 162
muinoskov на пути к лучшему
По умолчанию Хочу замовити бітумну черепицю

Розглядаю можливість використання бітумної черепиці для свого будинку. Чув багато позитивних відгуків, але хотілося б почути реальні враження. Чи варто зупиняти свій вибір на цьому матеріалі? Що можете порадити з власного досвіду?
muinoskov вне форума   Ответить с цитированием
Старый 14.08.2024, 15:29   #2
kirillovik
Бессмертный
 
Аватар для kirillovik
 
Регистрация: 20.10.2016
Сообщений: 1,138
Сказал(а) спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
Вес репутации: 165
kirillovik на пути к лучшему
По умолчанию Re: Хочу замовити бітумну черепицю

Вирішив купити бітумна черепиця https://pandah.com.ua/catalog/bitumna-cherepycya на сайті Pandah для свого даху, і залишився дуже задоволений. Найбільший плюс цього матеріалу - його довговічність та стійкість до погодних умов. Черепиця чудово витримує сильні дощі, сніг, і навіть град. Також вона має гарний естетичний вигляд, що значно покращує зовнішній вигляд будинку. З власного досвіду можу порадити звернути увагу на товщину та щільність матеріалу - чим більше, тим краще. Важливо також правильно підготувати основу даху перед монтажем черепиці, щоб забезпечити надійну гідроізоляцію. Раджу не економити на кріпленнях та герметиках, оскільки від цього залежить довговічність усього покриття. Завдяки детальним інструкціям на сайті Pandah, монтаж виявився простим, навіть для новачка.
kirillovik вне форума   Ответить с цитированием
Ответ


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 09:32. Часовой пояс GMT +3.


Powered by vBulletin® Version 3.7.0
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc. Перевод: zCarot