Форум города Днепр (Днепропетровска)
Форум города Днепр

Вернуться   Форум города Днепр (Днепропетровска) > ПРОФЕССИОНАЛЬНЫЕ ФОРУМЫ > Авто-Мото-Вело

Авто-Мото-Вело Обсуждение вопросов покупки и продажи автомобилей, проблемы растаможивания, обмен мнениями о ремонте и запчастях, новые модели и цены

Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 19.03.2024, 17:19   #1
sasha9
Профи
 
Аватар для sasha9
 
Регистрация: 31.07.2017
Сообщений: 385
Сказал(а) спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
Вес репутации: 133
sasha9 на пути к лучшему
По умолчанию Професійний ремонт або заміна автоскла

Вчора камінець від автівки на трасі відскочив мені у лобове скло, я ось не знаю, що краще робити, ремонт чи прийдеться міняти, бо машину планую продавати та це скоріш за все вплине на ціну суттєво, бо помітно. Вперше стикаюся з такою ситуацією. У кого є досвід, що робити? Куди звертатися, порадьте?
sasha9 вне форума   Ответить с цитированием
Старый 19.03.2024, 17:20   #2
alisaa
Профи
 
Аватар для alisaa
 
Регистрация: 22.07.2017
Сообщений: 380
Сказал(а) спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
Настроение: Angelic
Вес репутации: 133
alisaa на пути к лучшему
По умолчанию Re: Професійний ремонт або заміна автоскла

Якщо камінець пошкодив лобове скло, то перш за все треба звернутися до страхової компанії, яка може покрити витрати на ремонт або заміну скла. Потім вже залежно від величини пошкоджень і рішення експерта вибирати оптимальний варіант. Продаж автомобіля може бути під загрозою через таке ушкодження, тому важливо зробити якісний ремонт.
alisaa вне форума   Ответить с цитированием
Старый 19.03.2024, 17:21   #3
kissaa
Местный
 
Регистрация: 20.11.2020
Сообщений: 111
Сказал(а) спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
Вес репутации: 67
kissaa на пути к лучшему
По умолчанию Re: Професійний ремонт або заміна автоскла

Камінець у лобовому склі може мати різний вплив на безпеку і зовнішній вигляд автомобіля. Я рекомендую звернутися до професійного сервісу для оцінки пошкоджень. Іноді ремонт можливий, але якщо він виконаний неякісно, можуть бути проблеми з водонепроникністю та іншими аспектами безпеки. Якщо ціна ремонту вища за вартість авто, то може бути розумніше розглянути заміну скла або розглянути можливість врегулювання через страхову.
kissaa вне форума   Ответить с цитированием
Старый 19.03.2024, 17:26   #4
kirillovik
Бессмертный
 
Аватар для kirillovik
 
Регистрация: 20.10.2016
Сообщений: 1,042
Сказал(а) спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
Вес репутации: 160
kirillovik на пути к лучшему
По умолчанию Re: Професійний ремонт або заміна автоскла

Нещодавно сам був вимушений звернутися до спеціалістів. Серед усіх варіантів, мене зацікавив сервіс Bitstop Pro, я був приємно здивований рівнем професіоналізму та якістю обслуговування. По-перше, хочу відзначити їхню оперативність - вони швидко відповіли на моє звернення та надали необхідну консультацію. По-друге, процес заміни скла пройшов бездоганно - все було зроблено швидко і акуратно. Важливо також відзначити вигідну цінову пропозицію, яка є справжньою рідкістю в сучасному автомобільному сервісі. Ви можете теж сюди звернутися, як мінімум за консультацією щодо ремонту та заміни автоскла https://bitstop.ua/ думаю, що будете задоволені. Окрім того, використовувані матеріали та обладнання є оригінальними, а гарантія на надані послуги додатково забезпечує впевненість в якості робіт.
kirillovik вне форума   Ответить с цитированием
Ответ


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 20:11. Часовой пояс GMT +3.


Powered by vBulletin® Version 3.7.0
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc. Перевод: zCarot