Форум города Днепр (Днепропетровска)
Форум города Днепр

Вернуться   Форум города Днепр (Днепропетровска) > ГОРОД ДНЕПР > Новости > Политика

Политика Все политические дебаты города Днепропетровска, Украины и мира

Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 04.02.2010, 08:56   #1
spasatel
Местный
 
Регистрация: 24.12.2009
Сообщений: 177
Сказал(а) спасибо: 0
Поблагодарили 1 раз в 1 сообщении
Вес репутации: 267
spasatel на пути к лучшему
Хорошо Юлія Тимошенко не допустить підвищення пенсійного віку

Кандидат на посаду Президента України Юлія Тимошенко заявляє, що ні у владі, ні в опозиції не допустить підвищення пенсійного віку.

"Я не допущу підвищення пенсійного віку. Всі розмови, які зараз веде Партія регіонів про те, що вони будуть підвищувати вік для виходу на пенсію для жінок і чоловіків, я – у владі чи в опозиції – не дам їм цього зробити", - заявила Юлія Тимошенко сьогодні у вечірньому ефірі телеканалу "1+1".

Кандидат в Президенти також вважає неприпустимими наміри Партії регіонів скасувати пенсію для працюючих пенсіонерів. "Це просто антилюдські пропозиції. Щоб людина пішла на пенсії собі підзаробити хоч якихось грошей, щоб вона була позбавлена пенсій – це не мої реформи. Я їх робити не буду. Це – реформи Януковича, і тому треба не допустити, щоб такі реформи стали реальністю нашого життя", - підкреслила вона.

Водночас Юлія Тимошенко вважає, що в Україні необхідно здійснювати пенсійну реформу. "По-перше, не мусить бути блатних пенсій, коли платиться десятки тисяч пенсії за рахунок того, що значна кількість пенсіонерів недоотримають цю пенсію, тому ми вже рішенням уряду під час кризи обмежили верхню межу пенсій і прибрали такі надвисокі пенсії", - заявила глава уряду.

По-друге, на її думку, при здійсненні пенсійної реформи необхідно скасувати "зрівнялівку" при нарахуванні пенсій. "Потрібно, щоб люди, які більше працювали, мали більшу середню заробітну плату, мали зараз і більше пенсію. Ми почали таку диференціацію на початку 2008 року, але політична криза заблокувала всі рішення в парламенті. Більше 200 законопроектів лежать в парламенті, внесених урядом, в тому числі і пенсійна реформа, але нічого не робиться", - повідомила Юлія Тимошенко.

"Є такі категорії пенсіонерів, як ті, хто працював в аграрному секторі, наприклад, в колгоспах при Радянському Союзі, де заробітну плату платили трудоднями, натуральними продуктами. У них зовсім немає нормальної пенсії. Їм потрібна нова система пенсійного забезпечення. Дуже низькі заробітні плати були під час Радянського Союзу у бюджетній сфері. Тут теж потрібна реформа", - додала кандидат в Президенти.
spasatel вне форума   Ответить с цитированием
Ответ


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 07:52. Часовой пояс GMT +3.


Powered by vBulletin® Version 3.7.0
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc. Перевод: zCarot