Форум города Днепр (Днепропетровска)
Форум города Днепр

Вернуться   Форум города Днепр (Днепропетровска) > БЕСЕДКА "Днепр" > Флейм

Флейм Разговоры на любые темы

Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 11.09.2025, 18:05   #1
Antonio_B
Новичок
 
Регистрация: 04.09.2025
Сообщений: 19
Сказал(а) спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
Настроение: Cheerful
Вес репутации: 15
Antonio_B на пути к лучшему
По умолчанию Безлад у процесі продажів – геть заплутався

Привіт спільното!
Чесно, я вже не знаю, що робити. У нас постійно плутанина в продажах: хтось із менеджерів забуває передати клієнта далі, інший не знає, на якому етапі угода.
У результаті одні й ті ж клієнти можуть отримувати різні пропозиції від різних людей, а інші взагалі залишаються без відповіді.
Відчуття, що процес розвалюється – немає єдиного бачення, де хто і на якому кроці.
Дуже виснажує цей хаос. Може, хтось порадить, як організувати відділ продажів, щоб чітко бачити, що відбувається з кожним клієнтом?
Antonio_B вне форума   Ответить с цитированием
Старый 11.09.2025, 18:07   #2
Loria
Новичок
 
Аватар для Loria
 
Регистрация: 04.09.2025
Сообщений: 25
Сказал(а) спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
Настроение: Angelic
Вес репутации: 15
Loria на пути к лучшему
По умолчанию Re: Безлад у процесі продажів – геть заплутався

привіт! У нас була точнісінько така ж проблема – постійний безлад і вічні запитання «хто чим займається» та «на якій стадії клієнт».
Дуже виручила Kommo CRM – kommo.com.ua/kommo.com.ua/

Це платформа, яка впорядковує та оптимізує взаємодію компанії з клієнтами завдяки інтеграції всіх каналів зв’язку – від телефонії до месенджерів.
Головне для нас:

- зручні воронки продажів, де видно, на якому етапі кожен клієнт;
- автоматичні нагадування і завдання для менеджерів;
- повна історія спілкування в одному місці.

Після впровадження хаос зник: кожен знає свої завдання, а керівництво бачить картину в реальному часі.
Спробуйте – не пожалієте!
Loria вне форума   Ответить с цитированием
Ответ


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 04:27. Часовой пояс GMT +3.


© 2010-2026 Форум міста Дніпро онлайн. All Rights reserved