У Києві заговорили про "відсутність захисту" на столичних ТЕЦ: реакція КМДА
Київська міська державна адміністрація спростувала заяви про відсутність захисту на столичних ТЕЦ, зазначивши, що вони мають необхідний захист першого етапу. Заступник голови КМДА закликав не поширювати неправдиві дані, що створюють ризики для енергетиків. У Київській міській державній адміністрації спростували заяви, які лунають в інформаційному просторі про нібито відсутність будь-якого захисту на столичних ТЕЦ. Про це […]
Источник: mistokyiv.com/war/u-kiyevi-zagovorili-pro-vidsutnist-zaxistu-na-stolichnix-tec-reakciya-kmda/]Місто Київ
|