Форум города Днепр (Днепропетровска)
Форум города Днепр

Вернуться   Форум города Днепр (Днепропетровска) > ГОРОД ДНЕПР > Новости

Новости Новости Днепропетровска и Украины

Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 18.12.2025, 18:33   #1
Патріот-1
Пользователь
 
Аватар для Патріот-1
 
Регистрация: 09.12.2025
Адрес: Кам'янське
Сообщений: 67
Сказал(а) спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
Вес репутации: 12
Патріот-1 на пути к лучшему
По умолчанию Де у Дніпрі зробити безкоштовну новорічну фотосесію

Де у місті Дніпро можливо зробити абсолютно безкоштовну новорічну фотосесію: огляд святкових фотозон у популярних ТРЦ.

З початку грудня цього року з’явилися яскраві ялинки, світлові інсталяції та душевні фотозони, де можливо безкоштовно зробити святкові світлини на згадку:

  • У NEO PLAZA облаштували сучасну світлову інсталяцію з сяйливих куль, а також яскраву різдвяну фотозону з декоративними цукерками.
  • У Мост-Сіті-Центрі – висока ялинка біля входу, Санти з драбиною під стелею та святкові фотолокації усередині.
  • У ТРК Apollo всіх гостей зустрічає велика класична ялинка з подарунками, а також дзеркальна фотозона та золоті новорічні кулі.
  • У ДАФІ головною родзинкою стала сяюча куля, всередині якої можливо фотографуватися, а також «Пошта для Санти» для дитячих листів.

rozmova.dp.ua/de-u-dnipri-zrobyty-bezkoshtovnu-novorichnu-fotosesiyu-vsi-fotozonyДжерело
__________________
Подія та новина буде коли наша Україна переможе
Патріот-1 вне форума   Ответить с цитированием
Ответ


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 22:08. Часовой пояс GMT +3.


© 2010-2026 Форум міста Дніпро онлайн. All Rights reserved