Форум города Днепр (Днепропетровска)
Форум города Днепр

Вернуться   Форум города Днепр (Днепропетровска) > БЕСЕДКА "Днепр" > Флейм

Флейм Разговоры на любые темы

 
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 27.12.2025, 21:16   #2
kirillovik
Бессмертный
 
Аватар для kirillovik
 
Регистрация: 20.10.2016
Сообщений: 1,954
Сказал(а) спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
Вес репутации: 216
kirillovik на пути к лучшему
По умолчанию Re: Шукаю надійні гарнітури для ноутбука і ПК

Привіт! Дуже знайома ситуація, сам довго мучився з різними гарнітурами. Коли починаєш працювати віддалено або просто часто сидиш у дзвінках, швидко розумієш, що абияка модель не підходить. Мені важливо, щоб гарнітура легко підключалась і до ноутбука, і до ПК, без танців з налаштуваннями. Ще критичний момент — мікрофон, бо якщо співрозмовники постійно перепитують, це реально дратує. Безпровідні моделі для мене стали відкриттям: свобода рухів, стабільний сигнал і нормальний запас батареї дуже виручають у робочі дні.
kirillovik вне форума   Ответить с цитированием
 


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 18:51. Часовой пояс GMT +3.


© 2010-2026 Форум міста Дніпро онлайн. All Rights reserved