Енергетичний порятунок Києва: мер показав нові партії обладнання, ? ФОТО
У Київ передали генератори різної потужності. Про це повідомляє мер міста у офіційному телеграм-каналі. Мер столиці, Віталій Кличко, розповів про прибуття першої партії енергетичного обладнання, що допоможе місту вистояти в умовах енергетичної кризи: "Київ отримав від Польщі 130 генераторів різної потужності, які в умовах енергетичної кризи в Україні та столиці, дозволять місту підсилити рівень стійкості […]
Источник: politinform.net/stolica/energetichnij-poryatunok-kiyeva-mer-pokazav-novi-parti%d1%97-obladnannya-foto/]Читать новость...
|