На залізниці викрито схему розкрадання пального: працівники депо «Дарниця» зливали тонни дизеля
Правоохоронці викрили злочинну групу з-поміж працівників «Укрзалізниці», які систематично викрадали пальне з маневрових тепловозів. Зловмисники зливали дизель у каністри та реалізовували його за готівку, вносячи фіктивні дані до журналів обліку. Про це повідомляє «Главком» із посиланням на поліцію Києва. За даними слідства, організатором схеми виявився машиніст локомотивних бригад депо «Дарниця». Він залучив до «бізнесу» колег, […]
Источник: mistokyiv.com/ukraine/na-zaliznici-vikrito-sxemu-rozkradannya-palnogo-praciv***i-depo-darnicya-zlivali-tonni-dizelya/]Місто Київ
|