Угорщина дала Україні три дні на відновлення транзиту нафти ?Дружбою?
Фото: з відкритих джерел Конфлікт між Будапештом та Києвом загострюється. Угорський уряд дав Україні три дні на відновлення транзиту російської нафти трубопроводом "Дружба", а також на допуск інспекторів. Про це заявив державний секретар при Міністерстві енергетики Угорщини Габор Чепек, передає сербський телерадіоканал РТРС. "На адресу уряду України направлено послання з вимогою у триденний термін відновити […]
Источник: mistokyiv.com/world/ugorshhina-dala-ukra%d1%97ni-tri-dni-na-vidnovlennya-tranzitu-nafti-druzhboyu/]Місто Київ
|