Форум города Днепр (Днепропетровска)
Форум города Днепр

Вернуться   Форум города Днепр (Днепропетровска) > ГОРОД ДНЕПР > Транспорт

Транспорт Удобство, маршруты городского транспорта

Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 08.06.2026, 22:26   #1
Jass
Избранный
 
Аватар для Jass
 
Регистрация: 14.09.2023
Сообщений: 685
Сказал(а) спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
Настроение: Angelic
Вес репутации: 64
Jass на пути к лучшему
По умолчанию Карти тривог

Підкажіть, якими надійними сайтами ви користуєтеся, щоб моніторити загрози онлайн? Останнім часом звичайні застосунки в телефоні сильно гальмують, сповіщення приходять із запізненням, а хочеться мати швидкий доступ до актуальної карти небезпек на комп'ютері. Буду вдячна за посилання!
Jass вне форума   Ответить с цитированием
Старый 08.06.2026, 22:35   #2
Erratum
Избранный
 
Регистрация: 03.11.2018
Сообщений: 720
Сказал(а) спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
Вес репутации: 154
Erratum на пути к лучшему
По умолчанию Re: Карти тривог

Вітаю! Раджу насамперед відкрити міську веб-платформу Бориспіль LIFE, яка є головним цифровим помічником для нашої громади. На цьому сайті працює інтерактивна карта повітряних тривог у Борисполі , що оновлюється в режимі реального часу. Багато місцевих мешканців тримають цю сторінку постійно відкритою під час роботи за комп'ютером. Інформація туди надходить безпосередньо від офіційних систем сповіщення, тому затримок чи технічних збоїв там практично не буває. Своєчасний моніторинг ситуації дозволяє швидко зорієнтуватися щодо безпеки у нашому районі. Додайте цей віджет у закладки свого браузера, щоб завжди володіти правдивими даними та вчасно переходити до укриття.
Erratum вне форума   Ответить с цитированием
Старый 11.06.2026, 17:52   #3
zheka_holand
Новичок
 
Регистрация: 11.06.2026
Сообщений: 4
Сказал(а) спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
Вес репутации: 0
zheka_holand на пути к лучшему
По умолчанию Re: Карти тривог

в мене нептун. досить хороша штука тільки підвисає коли багато всього
zheka_holand вне форума   Ответить с цитированием
Ответ


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 19:11. Часовой пояс GMT +3.


© 2010-2026 Форум міста Дніпро онлайн. All Rights reserved