Форум города Днепр (Днепропетровска)
Форум города Днепр

Вернуться   Форум города Днепр (Днепропетровска) > ГОРОД ДНЕПР > Клуб потребителей

Клуб потребителей Обсуждение товаров, услуг, торговых марок и их качества.

Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 11.06.2026, 22:42   #1
МагнолияЛуна
Новичок
 
Регистрация: 26.03.2026
Сообщений: 8
Сказал(а) спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
Настроение: Flirty
Вес репутации: 5
МагнолияЛуна на пути к лучшему
По умолчанию Контейнер для їжі — який магазин порадите?

Доброго дня! Шукаю хороший контейнер для їжі, щоб брати обіди на роботу. Хотілося б, щоб він був герметичним, легко мився та не вбирав запахи. Переглянула багато варіантів, але поки не знайшла того, що повністю сподобався б. Якщо маєте позитивний досвід покупки, підкажіть, будь ласка, де замовляли і чи задоволені якістю.
МагнолияЛуна вне форума   Ответить с цитированием
Старый 12.06.2026, 15:54   #2
kirillovik
Бессмертный
 
Аватар для kirillovik
 
Регистрация: 20.10.2016
Сообщений: 1,955
Сказал(а) спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
Вес репутации: 216
kirillovik на пути к лучшему
По умолчанию Re: Контейнер для їжі — який магазин порадите?

Я керую невеликим сервісом доставки їжі і постійно шукаю якісні рішення для пакування, які будуть зручні для клієнтів і витримуватимуть транспортування. У Форвард я замовив контейнер для їжі https://forward-ua.com/konteynery-dlya-khraneniya і залишився дуже задоволений якістю та функціональністю. Вони добре герметизуються і підходять для різних типів страв, що важливо для мого бізнесу. Дуже сподобалося, що магазин пропонує готові рішення під формат закладу, це економить багато часу. Також приємним бонусом стала система знижок для постійних клієнтів. Великий шоу-рум дозволяє побачити товар наживо і прийняти правильне рішення. Дилерська мережа по всій Україні гарантує швидке постачання. Форвард має ексклюзивні бренди посуду і завжди підтримує наявність популярних позицій. Це справді надійний партнер для бізнесу в сфері харчування.
kirillovik вне форума   Ответить с цитированием
Ответ


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 05:13. Часовой пояс GMT +3.


© 2010-2026 Форум міста Дніпро онлайн. All Rights reserved