Форум города Днепр (Днепропетровска)
Форум города Днепр

Вернуться   Форум города Днепр (Днепропетровска) > БЕСЕДКА "Днепр" > Флейм

Флейм Разговоры на любые темы

Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 30.05.2026, 23:32   #1
Harenikoil
Местный
 
Регистрация: 09.06.2023
Сообщений: 189
Сказал(а) спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
Вес репутации: 59
Harenikoil на пути к лучшему
По умолчанию Онлайн-школа для дитини

Друзі, ми щойно виїхали з України і зараз шукаємо якийсь формат дистанційного навчання. Можете щось порадити?
Harenikoil вне форума   Ответить с цитированием
Старый 30.05.2026, 23:33   #2
Jasindo
Местный
 
Регистрация: 09.06.2023
Сообщений: 148
Сказал(а) спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
Вес репутации: 58
Jasindo на пути к лучшему
По умолчанию Re: Онлайн-школа для дитини

Звісно, зараз є дуже багато пропозицій від найрізноманітніших онлайн-шкіл, які пропонують дистанційне навчання — це реальна можливість, яка дозволить дитині не відставати від навчального процесу і водночас створить ще більш комфортні умови для навчання, а конкретний варіант, на мою думку, тобі краще переглянути тут https://kidslife.org.ua/
Jasindo вне форума   Ответить с цитированием
Старый 12.06.2026, 16:22   #3
Тося Авраменко
Избранный
 
Аватар для Тося Авраменко
 
Регистрация: 11.11.2014
Сообщений: 500
Сказал(а) спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
Настроение: Cheerful
Вес репутации: 223
Тося Авраменко на пути к лучшему
По умолчанию Re: Онлайн-школа для дитини

Порадьте, будь ласка, навчання англійської онлайн.
Тося Авраменко вне форума   Ответить с цитированием
Старый 12.06.2026, 16:24   #4
Петруччо
Профи
 
Аватар для Петруччо
 
Регистрация: 20.07.2020
Сообщений: 208
Сказал(а) спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
Настроение: Amazed
Вес репутации: 113
Петруччо на пути к лучшему
По умолчанию Re: Онлайн-школа для дитини

Раніше багато разів намагався самостійно покращити англійську, але постійно стикався з відсутністю системності. Після початку навчання англійської онлайн на програмі Level Up ситуація кардинально змінилася. Уроки структуровані, є чіткий план розвитку та якісний зворотний зв'язок. Подобається, що можна навчатися у власному темпі та одночасно отримувати підтримку викладачів. Через кілька місяців занять значно покращив словниковий запас і став впевненіше висловлювати свої думки англійською.
Петруччо вне форума   Ответить с цитированием
Ответ


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 20:54. Часовой пояс GMT +3.


© 2010-2026 Форум міста Дніпро онлайн. All Rights reserved