
|
|
#1 |
|
Главнокомандующий
|
- Куме, а чому кажуть, що в глистів більше розуму,ніж у сепаратистів?
- Все дуже просто - бо вони не просять незалежності від організму, за рахунок якого живуть!! |
|
|
|
![]() |
| Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1) | |
|
|