
|
|||||||
| Новости Новости Днепропетровска и Украины |
![]() |
|
|
Опции темы | Опции просмотра |
|
|
#1 |
|
Зам. Админа
|
Нині на «Цензор. Нет» вичитав новину, яка вдарила, як обухом по голові. Київський міжнародний інститут соціології проводив опитування. 23 % дорослого населення України вважають Сталіна «великим вождем». Статистична похибка -2-3%.
http_//dneprcity.net/blogosfera/stalin-ce-personifikaciya-moralnogo-sadomazo-stepan-procyuk/]U]Читать далее.../U] |
|
|
|
![]() |
| Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1) | |
|
|