Форум города Днепр (Днепропетровска)
Форум города Днепр

Вернуться   Форум города Днепр (Днепропетровска) > БЕСЕДКА "Днепр" > Вопросы и ответы

Вопросы и ответы Раздел "Вопросы и ответы" создан для Ваших вопросов на любую тему.

Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 28.06.2024, 15:41   #1
kirillovik
Бессмертный
 
Аватар для kirillovik
 
Регистрация: 20.10.2016
Сообщений: 1,158
Сказал(а) спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
Вес репутации: 167
kirillovik на пути к лучшему
По умолчанию У мене грип - як лікуватися у Дніпрі?

Привіт, друзі! Мені здається, що я підхопив грип. Вчора почав відчувати слабкість, а сьогодні піднялася висока температура і болить все тіло. Крім того, є сильний головний біль і нежить. Як ви лікуєтесь від грипу? Чи є якісь особливі методи або засоби, які допомагають вам швидше одужати? Чув про різні народні методи та ліки, але не знаю, що вибрати. Дуже важливо швидко стати на ноги, бо попереду важливі справи. Дякую за будь-які поради!
kirillovik вне форума   Ответить с цитированием
Старый 28.06.2024, 15:42   #2
Liannabelle
Профи
 
Аватар для Liannabelle
 
Регистрация: 28.08.2016
Адрес: Днепр
Сообщений: 217
Сказал(а) спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
Настроение: Angelic
Вес репутации: 151
Liannabelle на пути к лучшему
По умолчанию Re: У мене грип - як лікуватися у Дніпрі?

Привіт усім! Мій досвід боротьби з грипом включає декілька важливих аспектів. По-перше, я завжди стежу за гігієною, мию руки частіше і використовую антисептики. По-друге, намагаюся харчуватися правильно: вживаю більше овочів, фруктів та білкових продуктів, щоб підтримати організм. По-третє, я уникаю місць скупчення людей, особливо під час сезонних епідемій, щоб не підхопити ще одну інфекцію.
Liannabelle вне форума   Ответить с цитированием
Старый 28.06.2024, 15:43   #3
muinoskov
Профи
 
Аватар для muinoskov
 
Регистрация: 24.03.2016
Адрес: Киев
Сообщений: 417
Сказал(а) спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
Вес репутации: 163
muinoskov на пути к лучшему
По умолчанию Re: У мене грип - як лікуватися у Дніпрі?

Привіт! Коли я захворів на грип минулого року, мені дуже допомогло залишатися в ліжку і пити багато рідини. Гарячі трав'яні чаї з лимоном та медом добре знімали горловий біль. Також я регулярно робив інгаляції з евкаліптовою олією, що полегшувало дихання і знімало закладеність носа. Крім того, лікар порадив мені приймати вітамін С і цинк, щоб підтримати імунітет. Близько тижня я дотримувався цього режиму, і симптоми почали поступово відступати. Головне - не намагатися перенести хворобу на ногах, а дати організму відпочити.
muinoskov вне форума   Ответить с цитированием
Старый 28.06.2024, 15:45   #4
Lilipu
Пользователь
 
Аватар для Lilipu
 
Регистрация: 10.01.2018
Сообщений: 42
Сказал(а) спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
Вес репутации: 122
Lilipu на пути к лучшему
По умолчанию Re: У мене грип - як лікуватися у Дніпрі?

Привіт! Знаю, що багато хто задається питанням про те, чи варто приймати антибіотики при грипі у Дніпрі https://receptika.ua/ua/antibiotiki-pri-grippe/dnepr Хочу наголосити, що грип є вірусною інфекцією, а антибіотики призначені для боротьби з бактеріями. Тобто, вони неефективні проти вірусів. Однак, у випадках, коли грип ускладнюється бактеріальними інфекціями, такими як бронхіт чи пневмонія, лікар може призначити антибіотики. Це має вирішувати тільки фахівець після відповідного обстеження. Тому, якщо у вас грип, найкраще зосередитись на підтримуючому лікуванні: рясному питті, відпочинку, прийомі вітамінів та противірусних засобів, які порадить ваш лікар.

__________________
Нашла интересную штуку. Русская поговорка: "У дураков мысли сходятся». Американская: "Великие умы думают одинаково".
Lilipu вне форума   Ответить с цитированием
Ответ


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 21:36. Часовой пояс GMT +3.


Powered by vBulletin® Version 3.7.0
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc. Перевод: zCarot