
|
|
#1 |
|
Профи
|
Вітаю! Якщо я поповню рахунок через термінал City24 або EasyPay, чи буде стягуватися додаткова комісія? Як довго займе зарахування коштів?
|
|
|
|
|
|
#2 |
|
Профи
|
Вітаю! Якщо ви поповнюєте рахунок через термінали, зазвичай комісія не стягується безпосередньо. Однак ці термінали можуть мати власні збори, тому перед поповненням варто уточнити деталі у терміналах або через їхній сайт evakovrik.com.ua]****** Уа. Зарахування коштів через ці способи може зайняти до кількох хвилин, але інколи, в залежності від терміналу, може бути затримка до кількох годин.
|
|
|
|
![]() |
| Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1) | |
|
|