
|
|
#1 |
|
Профи
|
Згадалось.Вчився я на 3 курсі.Пара фармакології,тема "Вітаміни".Викладачка задає питання до всьої групи:"В чому найбільше міститься вітаміну C"? І тут мій одногрупник не розгубився,і каже:"Найбільше вітаміну C міститься в аптеці"!
http_//31389.ukrbash.org/fdПроголосуй за цитату! |
|
|
|
![]() |
| Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1) | |
|
|