Форум города Днепр (Днепропетровска)
Форум города Днепр

Вернуться   Форум города Днепр (Днепропетровска) > КУЛЬТУРА, ДОСУГ, РАЗВЛЕЧЕНИЯ > Юмор

Юмор Анекдоты, приколы. Интересное в сети

Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 14.03.2016, 02:34   #1
Максон
Бессмертный
 
Регистрация: 22.05.2008
Сообщений: 2,393
Сказал(а) спасибо: 4
Поблагодарили 6 раз(а) в 5 сообщениях
Вес репутации: 378
Максон на пути к лучшему
По умолчанию Вранці біля станцій метро та на автодорогах роздають ві...

Вранці біля станцій метро та на автодорогах роздають вісник Кремля газету "Вєсті". Вам мало брехні, то ви ще її читаєте? Поки самі не навчимось фільтрувати інформацію, бути принциповими в усьому - нічого не зміниться. Для мене показовим є один факт, як кожен на своєму рівні може боротись з антиукраїнською інформацією, залишатись патріотом будь що. Такий факт із життя звичайного, як в газетах пишуть, пересічного українця: підприємцю-перевізнику запропонували розвозити зранку пресу по точкам розповсюдження. На той час, треба сказати, він сидів практично без роботи, бувають такі періоди. Ну чого ж не заробити, а обіцяли непогано платити. Але вирішальним було, які саме видання перевозити. Коли йому сказали, що газету "Вєсті", він категорично відмовився з таким формулюванням: "Ні, це гі.но возити не буду, в мене не асенізаторська машина".
Максон вне форума   Ответить с цитированием
Ответ


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Вкл.

Быстрый переход


Текущее время: 14:36. Часовой пояс GMT +3.


© 2010-2026 Форум міста Дніпро онлайн. All Rights reserved