Вранці біля станцій метро та на автодорогах роздають ві...
Вранці біля станцій метро та на автодорогах роздають вісник Кремля газету "Вєсті". Вам мало брехні, то ви ще її читаєте? Поки самі не навчимось фільтрувати інформацію, бути принциповими в усьому - нічого не зміниться. Для мене показовим є один факт, як кожен на своєму рівні може боротись з антиукраїнською інформацією, залишатись патріотом будь що. Такий факт із життя звичайного, як в газетах пишуть, пересічного українця: підприємцю-перевізнику запропонували розвозити зранку пресу по точкам розповсюдження. На той час, треба сказати, він сидів практично без роботи, бувають такі періоди. Ну чого ж не заробити, а обіцяли непогано платити. Але вирішальним було, які саме видання перевозити. Коли йому сказали, що газету "Вєсті", він категорично відмовився з таким формулюванням: "Ні, це гі.но возити не буду, в мене не асенізаторська машина".
|