
|
|||||||
| Новости Новости Днепропетровска и Украины |
![]() |
|
|
Опции темы | Опции просмотра |
|
|
#1 |
|
Зам. Админа
|
Сьогодні абоненти провайдеру "Фрегат" зранку не змогли користуватися соцмережою Facebook, а деяких користувачів зв'язок був зовсім відсутній. Згодом директор з маркетингу провайдера "Фрегат" Сергій Шишкін пояснив, що Інтернет відсутній через
http_//dneprcity.net/dnepr/u-dnipri-pivmista-zalishilos-bez-internetu/]U]Читать далее.../U] |
|
|
|
![]() |
| Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1) | |
|
|