Форум города Днепр (Днепропетровска)
Форум города Днепр

Вернуться   Форум города Днепр (Днепропетровска) > ГОРОД ДНЕПР > Новости > Политика

Политика Все политические дебаты города Днепропетровска, Украины и мира

Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 12.01.2010, 21:36   #1
Глеб
Избранный
 
Регистрация: 16.11.2009
Сообщений: 503
Сказал(а) спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
Вес репутации: 283
Глеб на пути к лучшему
По умолчанию Юлія Тимошенко: Янукович панічно боїться прямого діалогу

Кандидат на посаду Президента Юлія Тимошенко заявляє, що відмова її головного опонента Віктора Януковича прийти на публічні дебати пояснюється, перш за все, неспроможністю лідера Партії регіонів вести прямий і відкритий діалог.

"Чомусь ні Обамі, ні Саркозі, ні Меркель не прийшло в голову ухилятися від дебатів. І тільки Янукович, який панічно боїться будь-якого прямого діалогу, який не знає, що йому відповідати щодо розвитку країни в майбутньому, щодо його вчинків в минулому. І саме тому страх сьогодні є головною його рисою", - заявила Юлія Тимошенко під час робочого візиту до Волинської області, повідомляє її персональний сайт.

Юлія Тимошенко вкотре викликала Віктора Януковича на публічні дебати на українських телеканалах. Вона нагадала, що звернулася до телеканалу "Інтер", який 15 січня надає ефір Віктору Януковичу, та до каналу ICTV, який надає ефір їй, з пропозицією, "щоб будь-який з цих каналів запросив обох кандидатів в президенти для проведення дебатів, як це передбачено в усіх демократичних країнах". "Я хотіла б, щоб правда була з’ясована саме в такому діалозі", - пояснила кандидат в Президенти.

"Я ще раз викликаю Януковича на дебати. Якщо він відмовиться, я буду вважати, що він просто трус і не може тримати удар", - заявила Юлія Тимошенко.
Глеб вне форума   Ответить с цитированием
Ответ


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 02:12. Часовой пояс GMT +3.


Powered by vBulletin® Version 3.7.0
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc. Перевод: zCarot