
|
|
#1 |
|
Профи
|
вчора в універі
7-8-й уроки я сиджу, розв. судоку.... чую, засинаю виключив гру, закрив очі, слухаю "цікаву лекцію" з політології тут телефон дзвонить я з матюками дістаю з чехла телефон піднімаю трубку і чую: -Сергію, прокинься, я через 10 хв вже закінчую лекцію. до кінця сидів червоний і думав про лайф згадував "незлим тихим" за їх безкоштовні хвилини =) Проголосуй за цитату! |
|
|
|
![]() |
| Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1) | |
|
|