
|
|||||||
| Флейм Разговоры на любые темы |
![]() |
|
|
Опции темы | Опции просмотра |
|
|
#1 |
|
Местный
|
Мені 42 роки, і на лобі з’явилися досить глибокі горизонтальні зморшки, коли мружусь чи хмурюсь, вони дуже виражені. Лазери вже пробувала, але ефект не такий, як хотілося б. Чула про ін’єкції ботулотоксину, але боюсь, що це не для мене. Хто має досвід, чи варто спробувати?
|
|
|
|
|
|
#2 |
|
Пользователь
|
Я теж спершу вагалася через страх, що зникне міміка, але після правильно підібраної дози ботулотоксину зморшки на лобі стали менш помітними, а міміка залишилася. Головне. робити в перевіреному центрі і обговорити бажаний результат з лікарем. Я знайшла хороших фахівців тут novosilskaclinic.com/in-iektsii-botulotoksynu/, також знайшла там приклади та поради перед процедурою.
|
|
|
|
![]() |
| Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1) | |
|
|