Частина Сум залишилась без світла після обстрілу РФ
Російські війська сьогодні вдень, 30 листопада, атакували енергетичну інфраструктуру Сум. Через ворожий обстріл частина обласного центру залишилась без світла. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Telegram "Сумиобленерго". "Через військову агресію РФ знеструмлено частину міста Суми. Окрім цього, продовжують діяти графіки погодинних відключень", – зазначили у "Сумиобленерго". Також повідомляється, що енергетики вже працюють над відновленням […]
Источник: mistokyiv.com/economic/chastina-sum-zalishilas-bez-svitla-pislya-obstrilu-rf/]Місто Київ
|