Форум города Днепр (Днепропетровска)
Форум города Днепр

Вернуться   Форум города Днепр (Днепропетровска) > БЕСЕДКА "Днепр" > Вопросы и ответы

Вопросы и ответы Раздел "Вопросы и ответы" создан для Ваших вопросов на любую тему.

Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 27.05.2026, 00:45   #1
скорпион
Местный
 
Аватар для скорпион
 
Регистрация: 14.02.2020
Сообщений: 147
Сказал(а) спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
Вес репутации: 119
скорпион на пути к лучшему
По умолчанию Посуд та декор для будинку

Останнім часом вирішила оновити кухню і зрозуміла, що знайти реально красивий та оригінальний посуд не так просто. У магазинах або все однакове, або якість така собі, особливо коли дивишся чашки, тарілки чи якийсь декор для столу. Хочеться, щоб речі виглядали стильно, були не «одноразові» і реально прикрашали дім. Підкажіть, де зараз можна замовити якісний посуд та декор, щоб не розчаруватися після доставки?
скорпион вне форума   Ответить с цитированием
Старый 27.05.2026, 00:52   #2
безина
Профи
 
Аватар для безина
 
Регистрация: 07.04.2021
Сообщений: 494
Сказал(а) спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
Вес репутации: 105
безина на пути к лучшему
По умолчанию Re: Посуд та декор для будинку

Я теж довго шукала нормальний варіант, бо хотілося не просто набір тарілок, а щось атмосферне для дому, щоб і для гостей красиво, і для себе приємно. В результаті мені дуже сподобався інтернет магазин посуду та декору VillaGrazia . Там реально великий вибір — від класичного посуду до дуже стильного декору для кухні, вітальні та святкового сервірування. Я замовляла сервіз і кілька декоративних елементів для столу, то вживу все виглядало навіть краще, ніж на фото. Окремо сподобалося пакування — все прийшло дуже акуратно, без жодного сколу. Ще плюс, що є речі не мас-маркетного вигляду, а більш вишукані й оригінальні. Тепер майже всі подарунки для дому беру саме там, бо якість справді хороша і виглядає дорого та стильно.
безина вне форума   Ответить с цитированием
Ответ


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 04:07. Часовой пояс GMT +3.


© 2010-2026 Форум міста Дніпро онлайн. All Rights reserved