Форум города Днепр (Днепропетровска)
Форум города Днепр

Вернуться   Форум города Днепр (Днепропетровска) > СОВМЕСТНЫЕ ПОКУПКИ > Флудилка СПшников

Флудилка СПшников Флудим и разговариваем на любые темы!

Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 17.06.2026, 01:35   #1
Kruglicov
Особо приближенный
 
Регистрация: 03.04.2018
Сообщений: 4,586
Сказал(а) спасибо: 0
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
Вес репутации: 242
Kruglicov на пути к лучшему
По умолчанию Крапля що рятує сухість

Мій головний біль перші два роки був пов’язаний з поливом. Я використовував лійку та шланг, але в результаті верхній шар ґрунту пересихав, а коріння страждало від застою води внизу. Це постійні хвороби, грибок і гниль. Я перерив гори інформації, поки не впровадив крапельне зрошення. Це виявилось не просто модним трендом, а реальною необхідністю для сучасного господарства. Вода подається безпосередньо під корінь дозовано, і рослина споживає рівно стільки, скільки їй потрібно. Жодних лужних відкладень на листі, жодних перезволожень. Я налаштував автоматичні таймери, щоб зволоження відбувалось рано-вранці, і волога не випаровувалась даремно. Економія води — це також велика стаття економії, особливо якщо використовується свердловина. Якщо ви серйозно націлені на результат і хочете збирати чисті, здорові плоди, то система зрошення має бути продумана до дрібниць. Дивитися тут: https://mega.if.ua/krapelnii-poliv-b...zonnu-posadku/ .
Kruglicov вне форума   Ответить с цитированием
Ответ


Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1)
 

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 10:50. Часовой пояс GMT +3.


© 2010-2026 Форум міста Дніпро онлайн. All Rights reserved