
|
|||||||
| Флудилка СПшников Флудим и разговариваем на любые темы! |
![]() |
|
|
Опции темы | Опции просмотра |
|
|
#1 |
|
Местный
|
Хочемо зібрати або взяти готову колісну платформу і поставити туди кулемет для прикриття перехрестя, але є сумніви щодо точності та надійності такої системи під вогнем. Хтось має реальний досвід застосування подібних комплексів у бою?
|
|
|
|
|
|
#2 |
|
Пользователь
|
Ми вже три тижні використовуємо платформу Легіт L1 із туреллю Пульсар під ПКТ, детальну інфу про неї дивіться у виробника TAF (ось , можете глянути ). З власного досвіду скажу, що комплекс працює дуже чітко: виставляємо його на позицію ночами, він малошумний, електромотори майже не чутно, і це дозволяє безпечно відсікати піхоту супротивника дистанційно з бліндажа.
|
|
|
|
![]() |
| Здесь присутствуют: 1 (пользователей: 0 , гостей: 1) | |
|
|